Coraz częściej wszelkie punkty gastronomiczne, takie jak: restauracje, bary, kawiarnie, czy też food trucki, przeżywają prawdziwe oblężenie w godzinach szczytu. Obsługa ma utrudnione zadanie i musi jednocześnie zebrać zamówienia, dostarczyć je szefowi kuchni, a po ich przygotowaniu przekazać do stolika klienta, a także zadbać o rachunek i zapłatę. Cały proces zajmuje wiele czasu i jest bardzo pracochłonny, ale program dla restauracji może rozwiązać większość napotykanych po drodze problemów.

Funkcje programu

Mobilne oprogramowanie do gastronomii pozwala na kontrolę wielu procesów za pomocą smartfona. Używając aplikację, mamy możliwość wykonywania takich czynności, jak: przyjmowanie zamówień na tablecie, które automatycznie zostają wysłane do kuchni, tam pracownicy mają możliwość odebrania ich na ekranie, bez konieczności przekazywania ich przez kelnera.
Dodatkowo aplikacja pozwala na gromadzenie danych oraz generuje raporty i pozwala na zdalną kontrolę magazynu. Takie ułatwienie może przynieść duże korzyści dla restauracji oraz zwiększyć zyski, ponieważ nie traci się czasu na sprawdzanie zasobów, poszukiwanie danych, bo wszystko jest łatwo dostępne w mobilnym oprogramowaniu dla gastronomii.

program do restauracji

Główne zalety systemu dla gastronomii

Program dla restauracji jest znaczną innowacją w gastronomii i może skutecznie przyspieszyć obsługę klientów. Warto pamiętać, że zadowolony z obsługi klient, z pewnością zapamięta profesjonalne podejście restauracji i z chęcią do niej powróci.
Oprogramowanie pozwala na generowanie raportów sprzedaży, więc jest doskonałym narzędziem do gromadzenia danych. Koniec z masą teczek i dokumentów, w których często pojawiał się bałagan, a dodatkowo są one nieekologiczne. Aplikacja pozwala na mobilne gromadzenie raportów oraz umożliwia łatwy dostęp do nich w każdej chwili.
Używając aplikacji restaurator ma większą kontrolę nad swoim biznesem. Mobilne oprogramowanie pozwala na kontrolę swojego przedsięwzięcia, z każdego miejsca i w każdym czasie za pomogą urządzenia mobilnego. Prowadzenie restauracji jeszcze nigdy nie było tak proste.

Sprawdź także: Oprogramowanie do gastronomii

Dlaczego warto zainwestować w ABS POS

Aplikacja została zaprojektowana i stworzona przez profesjonalistów, którzy przewidzieli wszystkie aspekty decydujące o tym, aby uznać że aplikacja jest w pełni funkcjonalna i dobrze przygotowana na każdą ewentualność, a przy tym przyjazna i intuicyjna, a przy tym cechująca się:

  • przejrzystym interfejsem aplikacji, znacząco zwiększającym komfort pracy,
  • przedstawieniem bazy PLU za pomocą ikonek, które można dowolnie personalizować według własnych preferencji,
  • zastosowaniem podziału na kategorię, co pozwala na szybsze odnalezienie pozycji przez klienta,
  • przedstawieniem zamówienia klienta, jako przejrzystej listy z zamówioną ilością oraz uwagami do zamówienia,
  • opcją szybkiego wyszukiwania, która sprawdza się w przypadku częstych zmian w menu,
  • dostosowaniem formy płatności do klienta, tak aby miał wybór czy chce zapłacić kartą, gotówką, przelewem czy też chce fakturę.

Mobilne oprogramowanie znacznie ułatwia prowadzenie własnej gastronomii i jest świetnym sposobem na pójście restauracji z duchem czasu. System posiada wiele praktycznych cech oraz przez swoją intuicyjność jest prosty w obsłudze.