ABS POS – jak usprawnić działanie Twojej restauracji?

Udając się do restauracji zależy nam na szybkiej realizacji naszego zamówienia. Nikt z nas nie lubi długo oczekiwać na jedzenie. Niekiedy duża ilość osób zatrudnionych do obsługi klientów, nie przekłada się na skrócony czas oczekiwania na danie- wręcz przeciwnie… Nadmiar pracowników, może powodować niepotrzebny chaos.

Jak działa system POS na tablet

Jego działanie jest szybkie i mało skomplikowane. Kelner przyjmuje zamówienie na tablecie. Drugi tablet znajduje się przy kasie, a kolejny w kuchni. Osoba pracująca przy kasie może łatwo otworzyć rachunek, natomiast kucharz od razu przystąpić do przygotowywania dania. Takie działanie systemu znacznie skraca czas realizacji zamówienia, w przeciwieństwie do tradycyjnych kartek z zamówieniami, które mogą się zabrudzić lub zginąć. Kolejną zaletą systemu jest informowanie kelnera o gotowym do podania posiłku.

Stoliki w restauracji

Szybka obsługa klienta kluczem do sukcesu

Jak już zostało wspomniane, zwiększanie ilości pracowników, może zaszkodzić funkcjonowaniu restauracji, zamiast poprawiać jakość obsługi klienta. Osoba przychodząca skosztować dań, zawsze liczy na to, że zostanie szybko obsłużona. Sprawność i szybkość obsługi, jest kluczem do sukcesu każdego lokalu gastronomicznego. Jednym z rozwiązań wspierających funkcjonowanie restauracji jest mobilny system POS.

Przyjemny interfejs

Dzięki łatwemu w obsłudze interfejsowi, który jest intuicyjny, praca kelnera staje się przyjemniejsza. Istnieje możliwość dostosowania menu w taki sposób, aby można było na nim działać jak najszybciej. Z łatwością można zmienić zdjęcia dań i napojów, np. na te wykonane w danej restauracji. Dzięki uporządkowanym kategoriom, nie trzeba długo wyszukiwać posiłków, a zamówienie klienta pojawia się w formie listy, wraz z ceną za konkretne danie oraz całe zamówienie. Dzięki rozbudowanej szacie graficznej i dodatkowych opcjach, można na ekranie tabletu lub telefonu, zobaczyć rozmieszczenie stolików. Do udogodnień trzeba też doliczyć wygodne systemy płatności. Jest możliwość użycia karty płatniczej, gotówki, faktury lub przelewu. W bardziej zaawansowanym systemie, istnieje możliwość płatności kryptowalutami, co jest niezwykle rzadko spotykane na rynku.

Sprzedaż w lokalu

Opinia o systemie pos

Dzięki wielu zaletom mobilny system do gastronomii zbiera same pozytywne recenzje. Klienci korzystający z niego, szczególnie zwracają uwagę na łatwość w obsłudze, możliwość dostosowania menu graficznego do swojej restauracji oraz dodanie własnych składników i potraw. Aplikacja zbiera coraz szersze grono swoich zwolenników i dynamicznie się rozwija. W niedługim czasie powinna stać się podstawowym narzędziem pracy w każdym lokalu gastronomicznym.

Dodatkowe korzyści dla klientów ABS POS

Chcesz usprawnić działanie swojej restauracji? Zapraszamy do współpracy! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, a także zaprezentujemy zasadę działania naszego systemu lub określimy w jaki sposób możemy ją zmodyfikować, tak aby stała się idealna dla Twojego biznesu.