ABS POS – jak usprawnić działanie Twojej restauracji?

Udając się do restauracji czy baru szybkiej obsługi zależy nam na szybkiej realizacji naszego zamówienia. Nikt nie lubi długo czekać na zamówione jedzenie. Mimo obsługi klientów przez wielu kelnerów zdarza się, że i tak czas oczekiwania jest długi. Restauracje chcąc cały proces usprawnić, aby zadowolić klienta, zatrudniają większą ilość kelnerów czy kucharzy. Jest to złudne, gdyż w wielu sytuacjach robi się nadmiar pracowników i zamiast podwyższać standard pracy dzieje się wręcz przeciwnie.

Jak działa system pos na tablet

Jego działanie jest szybkie i mało skomplikowane. Kelner przyjmuje zamówienie na tablecie. Drugi tablet znajduje się przy kasie, a kolejny w kuchni. Po przyjęciu zamówienia przez kelnera, przesyłane ono jest na kolejne tablety. Osoba pracująca przy kasie może szybko i łatwo otworzyć rachunek, natomiast kucharz może od razu przystąpić do przygotowywania dania. Takie działanie systemu znacznie skraca czas realizacji zamówienia, w przeciwieństwie do tradycyjnych karteczek, które mogą się zabrudzić lub zginąć gdzieś w gąszczu zamówień. Kolejną zaletą systemu jest informowanie kelnera o gotowym do podania posiłku. Jest to kolejna cecha na plus.

Stoliki w restauracji

Szybka obsługa klienta kluczem do sukcesu

Jak już zostało wspomniane, zwiększanie pracowników głównie szkodzi funkcjonowaniu restauracji zamiast poprawiać obsługę klienta. Owszem, wiele zależy od samego podejścia pracowników. Jednak osoba przychodząca skosztować dań mimo wszystko liczy na to, że zostanie szybko obsłużona. Sprawność i szybkość obsługi zamawiającego jest kluczem do sukcesu każdego lokalu gastronomicznego. Jednym z takich rozwiązań wspomagających funkcjonowanie restauracji jest mobilny system pos.

Przyjemny interfejs

Dzięki łatwemu w obsłudze interfejsowi, które jest intuicyjny praca kelnera staje się przyjemniejsza. Istnieje możliwość dostosowania menu tak, aby można było na nim działać jak najszybciej. Z łatwością można zmienić zdjęcia dań i napojów wygrywając i ustawiając swoje. Dzięki uporządkowanym kategoriom nie trzeba długo wyszukiwać posiłków, a zamówienie klienta pojawia się w formie listy wraz z ceną za konkretne danie oraz kwotę całkowitą. Dzięki rozbudowanej szacie graficznej i dodatkowych opcjach, można na ekranie tabletu lub telefonu zobaczyć rozmieszczenie stolików. Do udogodnień trzeba też doliczyć wygodne systemy płatności. Jest możliwość użycia karty płatniczej, gotówki, faktury lub przelewu. W bardziej zaawansowanym systemie istnieje możliwość płatności kryptowalutą, co jest bardzo rzadko spotykane na rynku.

Sprzedaż w lokalu

Opinia o systemie pos

Dzięki wielu zaletom mobilny system do gastronomii zbiera same pozytywne recenzje. Klienci korzystający z niego szczególnie zwracają uwagę na łatwość w obsłudze, możliwość dostosowania pod swoją restaurację menu oraz dodanie własnych składników i potraw. Aplikacja zbiera coraz szersze grono swoich zwolenników i dynamicznie się rozwija. W niedługim czasie powinna stać się podstawowym narzędziem pracy w każdym lokalu gastronomicznym. Z pewnością usprawni ona ich pracę.

Dodatkowe korzyści dla klientów ABS POS

Chcesz usprawnić działanie swojej restauracji? Zapraszamy do współpracy, z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, umówimy się na spotkanie gdzie pokażemy jak nasz system działa oraz jakie możliwości modyfikacji posiada! Zadzwoń teraz!