Usługi restauracji wspierane są aktualnie przez nowoczesne rozwiązania informatyczne jakimi są systemy, oprogramowanie i aplikacje typu POS. Są one zintegrowane z takimi urządzeniami jak tablet, drukarka, kasa fiskalna (w tym wirtualna nazywana też kasą software-ową).

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Zalety integracji zamówień i płatności z systemem ABS POS

Możliwość integracji systemu z systemem kasowym i innymi urządzeniami ma wiele mocnych stron. Jedną z najważniejszych zalet tego rozwiązania jest przede wszystkim usprawnienie przepływu informacji. Ważny jest także przejrzysty dostęp do aktualnych danych. Innymi zaletami zintegrowania wielu urządzeń są także: 

  • usprawnienie wszystkich procesów związanych z obsługą klienta
  • redukcja błędów
  • dostęp do informacji w czasie rzeczywistym
  • prosta w obsłudze aplikacja
  • wzrost zadowolenia klientów i pracowników

 

Dlaczego warto wdrożyć integrację zamówień i płatności z systemem ABS POS w restauracji?

Ciągły rozwój nowych rozwiązań informatycznych nie jest już zaskoczeniem. Dlatego, aby sprostać wymaganiom, rozwiązania informatyczne dla restauracji są również stale unowocześniane. Obecnie to twórca oprogramowania dokłada wszelkich starań, aby oprogramowanie spełniało wszystkie potrzeby restauracji. 

Bardzo ważne jest, aby wszystkie urządzenia w restauracji przeznaczone do obsługi zamówień i płatności były ze sobą zintegrowane. Możliwość sparowania wielu urządzeń z jednym oprogramowaniem sprawi, że znacznie poprawi się komunikacja w restauracji, a szybki i niczym niezakłócony przepływ informacji przyczyni się do wzrostu efektywności pracy wszystkich pracowników. 

Aktualnie w zarządzaniu restauracją ważny jest czas. Możliwość używania urządzeń, które są ze sobą sparowane, może pomóc zredukować czas obsługi klienta. Takie rozwiązanie przyczyni się także do redukcji błędów, które często pojawiają się podczas pozyskiwania, przetwarzania i realizowania zamówień klientów. 

Wprowadzanie danych do urządzeń, które są zintegrowane z oprogramowaniem typu POS, powoduje także, że zamówienia są przejrzyste i dostępne dla wszystkich pracowników. Zalet używania urządzeń zintegrowanych z oprogramowaniem POS można wymienić znacznie więcej. Każdy właściciel restauracji, w trakcie korzystania z tego rozwiązania, odkryje wiele przydatnych funkcji, dostosowanych do jego potrzeb.