Restauracje hotelowe powinny być nowoczesne i spełniać ciągle rosnące wymagania klientów. Ważne jest zatem, aby wdrożyć w restauracjach hotelowych nowoczesne rozwiązania informatyczne jak systemy, oprogramowanie i aplikacje typu POS. Są one zintegrowane z takimi urządzeniami jak tablet, drukarka oraz kasa fiskalna (w tym wirtualna nazywana też kasą software-ową).

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Zalety integracji zamówień i płatności z systemem ABS POS

Integracja systemu POS z systemem kasowym i innymi urządzeniami przynosi wiele korzyści. Najważniejszą zaletą tego rozwiązania jest przede wszystkim usprawnienie przepływu informacji. Ważnym aspektem jest także szybki dostęp do danych w czasie rzeczywistym. Innymi ważnymi zaletami zintegrowania wielu urządzeń są także: 

  • usprawnienie wszystkich procesów 
  • redukcja błędów
  • intuicyjna aplikacja
  • wzrost zadowolenia klientów i pracowników
  • wzrost konkurencyjności

Dlaczego warto wdrożyć integrację zamówień i płatności z systemem ABS POS w restauracji hotelowej?

Ciągły rozwój nowych technologii nie jest już zaskoczeniem. Dlatego też, aby sprostać wymaganiom, rozwiązania informatyczne przeznaczone dla restauracji hotelowej są również stale unowocześniane. Obecnie to twórca oprogramowania dokłada wszelkich starań, aby oprogramowanie spełniało wszystkie potrzeby hotelowej restauracji. 

Bardzo ważne jest, aby wszystkie urządzenia pomocne w obsłudze zamówień i płatności były ze sobą zintegrowane. Możliwość integracji takich urządzeń jak tablet, drukarka oraz kasa fiskalna sprawi, że znacząco poprawi się proces obsługi klienta w restauracji hotelowej, a szybki i niczym niezakłócony przepływ informacji przyczyni się również do wzrostu efektywności pracy wszystkich pracowników. 

W nowoczesnym zarządzaniu obsługą zamówień kluczowy jest także czas. Możliwość korzystania z urządzeń, które są ze sobą sparowane pomoże zredukować czas obsługi klienta. Dzięki temu każda restauracja hotelowa może wykorzystać zaoszczędzony czas na doskonalenie innych ważnych procesów. Takie rozwiązanie sprawi także, że można zredukować liczne błędy, które pojawiają się podczas zbierania, przetwarzania i realizowania zamówień klientów. Wprowadzone dane do urządzeń, które są zintegrowane z oprogramowaniem POS powoduje, że zamówienia są przejrzyste i dostępne dla wszystkich pracowników. Zalet używania różnych urządzeń sparowanych z oprogramowaniem typu POS można wymienić znacznie więcej. Każdy właściciel restauracji hotelowej w trakcie korzystania z urządzeń zintegrowanych z oprogramowaniem POS odkryje wiele przydatnych funkcji dostosowanych do jego potrzeb.