Usługi pizzerii wspierane są w chwili obecnej przez rozwiązania IT jakimi są systemy, oprogramowanie i aplikacje typu POS. Są one zintegrowane z takimi urządzeniami jak tablet, drukarka, kasa fiskalna (w tym wirtualna nazywana też kasą software-ową).

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Zalety integracji zamówień i płatności z systemem ABS POS

Integracja systemu z systemem kasowym i innymi urządzeniami przynosi wiele korzyści. Jedną z najważniejszych zalet tego rozwiązania jest przede wszystkim usprawnienie przepływu informacji. Ważne jest także możliwość dostępu do aktualnych danych. Można także wyróżnić inne mocne strony zintegrowania wielu urządzeń jak: 

  • usprawnienie wszystkich procesów związanych z obsługą klienta
  • redukcja błędów
  • dostęp do danych w czasie rzeczywistym
  • lepsza kontrola pracy pracowników
  • prosta w obsłudze aplikacja
  • wzrost zadowolenia klientów 

Dlaczego warto wdrożyć integrację zamówień i płatności z systemem ABS POS w pizzerii?

Aktualnie nie da się zatrzymać ciągłego rozwoju nowych technologii. Dlatego też, aby sprostać wymaganiom, rozwiązania informatyczne przeznaczone dla pizzerii są również stale unowocześniane. W chwili obecnej to autor oprogramowania dokłada wszelkich starań, aby spełniało ono wszystkie potrzeby pizzerii. 

Ważne jest, aby wszystkie urządzenia były ze sobą zintegrowane. Możliwość integracji wielu urządzeń do obsługi zamówień i płatności sprawi, że znacząco poprawi się komunikacja w pizzerii. Szybki i niczym niezakłócony przepływ informacji przyczyni się także do wzrostu efektywności pracy wszystkich pracowników pizzerii, a także spowoduje wzrost zadowolenia odwiedzających ją klientów. 

W nowoczesnym zarządzaniu obsługą zamówień kluczowy jest także czas. Możliwość korzystania z urządzeń, które są ze sobą sparowane pomoże zredukować czas obsługi klienta. Takie rozwiązanie sprawi również, że można zmniejszyć liczbę błędów, które pojawiają się podczas zapisywania, przetwarzania i realizowania zamówień. Wprowadzanie danych do urządzeń, które są zintegrowane z oprogramowaniem POS powoduje, że zamówienia są przejrzyste i dostępne dla całej załogi. Zalet używania różnych urządzeń sparowanych z oprogramowaniem typu POS można wymienić znacznie więcej. Każdy właściciel pizzerii w trakcie korzystania z urządzeń zintegrowanych z oprogramowaniem POS odkryje wiele przydatnych funkcji dostosowanych do jego potrzeb.