Usługi cukierni wspierane są aktualnie w innowacyjne rozwiązania oraz nowoczesne urządzenia jak kasoterminale. Używanie kasoterminalu sprawia, że proces sprzedaży w cukierni jest o wiele prostszy i szybszy. Kasoterminal z definicji jest urządzeniem, który łączy w sobie funkcjonalności kasy fiskalnej oraz terminalu płatniczego. Oznacza to, że kasoterminal zbudowany jest z dwóch modułów, które połączone są ze sobą oprogramowaniem typu POS. Kasoterminal z powodzeniem może zastąpić dwa osobne urządzenia. 

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Fiskalizowanie zamówień w cukierni za pomocą kasoterminalu

Aktualnie nowe technologie nie są już zaskoczeniem i ciągle pojawiają się na rynku coraz to nowsze urządzenia. Dobrym przykładem są kasoterminale. Znacznie wygodniejszym rozwiązaniem jest używanie kasoterminalu zintegrowanego z drukarką oraz z oprogramowaniem POS, niż kupowanie osobno kasy fiskalnej i terminalu płatniczego. Innymi ważnymi zaletami używania kasoterminalu są między innymi: 

 • prosta obsługa
 • niższy koszt zakupu wielofunkcyjnego urządzenia
 • wytrzymała bateria 
 • oszczędność miejsca 
 • wzrost zadowolenia klientów 
 • wzrost konkurencyjności 

Dlaczego warto wdrożyć kasoterminal dla cukierni?

Kasoterminal to urządzenie, które skutecznie wypiera inne rozwiązania jak korzystanie osobno z kas fiskalnych i terminali płatniczych. Kasoterminal można szybko połączyć z drukarką fiskalną, która wydaje paragony fiskalne. Dzięki temu rozwiązaniu proces sprzedaży jest znacznie szybszy i prostszy nie tylko z perspektywy właściciela cukierni, ale także z perspektywy odwiedzających ją klientów. Kasoterminal jest coraz powszechniej stosowany w różnych branżach dlatego sprawdzi się również w każdej cukierni. Warto jak najszybciej zdecydować się na wymianę przestarzałej już technologii na wielofunkcyjny i kompaktowy kasoterminal zintegrowany z oprogramowaniem typu POS. Każdy właściciel cukierni odkryje jeszcze więcej  korzyści podczas używania tego urządzenia.

Usługi kawiarni wspierane są w chwili obecnej przez nowoczesne rozwiązania informatyczne jakimi są systemy, oprogramowanie i aplikacje typu POS. Są one zintegrowane z takimi urządzeniami jak tablet, drukarka, kasa fiskalna (w tym wirtualna nazywana też kasą software-ową).

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Zalety integracji zamówień i płatności z systemem ABS POS

Integracja systemu z systemem kasowym i innymi urządzeniami przynosi wiele korzyści. Jedną z najważniejszych zalet tego rozwiązania jest przede wszystkim usprawnienie przepływu informacji. Ważna jest także możliwość dostępu do bieżących danych. Innymi mocnymi stronami zintegrowania wielu urządzeń są także: 

 • usprawnienie wszystkich procesów związanych z obsługą klienta
 • redukcja błędów
 • dostęp do danych w czasie rzeczywistym
 • intuicyjny wygląd aplikacji 
 • wzrost zadowolenia klientów i pracowników

 

Dlaczego warto wdrożyć integrację zamówień i płatności z systemem ABS POS w kawiarni?

Ciągłe wdrażanie innowacyjnych rozwiązań nie jest już zaskoczeniem. Dlatego też, aby sprostać wymaganiom rozwiązania informatyczne są również stale unowocześniane. Obecnie to twórca oprogramowania dokłada wszelkich starań, aby spełniało ono wszystkie potrzeby kawiarni. 

Integracja wielu urządzeń związanych z obsługą zamówień i płatności z oprogramowaniem typu POS przynosi wiele korzyści. Połączenie różnych urządzeń sprawi, że znacząco poprawi się komunikacja w każdej kawiarni, a szybki i niczym niezakłócony przepływ informacji przyczyni się także do wzrostu efektywności pracy wszystkich pracowników. Tradycyjne zarządzanie ustępuje miejsce nowoczesnym rozwiązaniom. Możliwość zapisywania danych na urządzeniach zintegrowanych z oprogramowaniem POS sprawi, że można całkowicie zrezygnować z pozyskiwania zamówień w tradycyjny sposób, np. notując na kartce. Możliwość korzystania z urządzeń, które są ze sobą sparowane pomoże unowocześnić i skrócić proces obsługi klienta. Takie rozwiązanie spowoduje również, że można zmniejszyć liczbę błędów, które pojawiają się podczas zbierania, przetwarzania i realizowania zamówień klientów. 

Wprowadzanie danych do urządzeń, które są zintegrowane z oprogramowaniem POS powoduje także, że zamówienia są przejrzyste i dostępne dla całej załogi. Zalet używania różnych urządzeń sparowanych z oprogramowaniem typu POS można wymienić znacznie więcej. Każdy właściciel kawiarni w trakcie korzystania z urządzeń zintegrowanych z oprogramowaniem POS odkryje wiele przydatnych funkcji dostosowanych do jego potrzeb.