Usługi gastronomii wspierane są w chwili obecnej przez rozwiązania IT jakimi są systemy, oprogramowanie i aplikacje typu POS. Są one zintegrowane z takimi urządzeniami jak tablet, drukarka, kasa fiskalna (w tym wirtualna nazywana też kasą software-ową).

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Zalety integracji zamówień i płatności z systemem ABS POS

Integracja systemu z systemem kasowym i innymi urządzeniami przynosi wiele korzyści. Najważniejszymi zaletami tego rozwiązania są przede wszystkim usprawnienie przepływu informacji i przejrzysty dostęp do aktualnych danych. Innymi ważnymi zaletami zintegrowania wielu urządzeń są także: 

  • usprawnienie wszystkich procesów związanych z obsługą klienta
  • redukcja błędów
  • dostęp do danych w czasie rzeczywistym
  • Intuicyjny wygląd aplikacji 
  • wzrost zadowolenia klientów i pracowników

 

Dlaczego warto wdrożyć integrację zamówień i płatności z systemem ABS POS w gastronomii?

Nieustanny rozwój nowych technologii nie jest już zaskoczeniem. Dlatego też, aby sprostać wymaganiom, rozwiązania informatyczne dedykowane dla gastronomii są również stale unowocześniane. Obecnie to twórca oprogramowania dokłada wszelkich starań, aby oprogramowanie spełniało wszystkie potrzeby gastronomii. 

Bardzo ważne jest, aby wszystkie urządzenia były ze sobą sparowane. Możliwość integracji różnych urządzeń sprawi, że znacząco poprawi się komunikacja w każdym lokalu gastronomicznym, a szybki i niczym niezakłócony przepływ informacji przyczyni się również do wzrostu efektywności pracy wszystkich pracowników gastronomii. 

W nowoczesnym zarządzaniu obsługą zamówień kluczowy jest także czas. Możliwość korzystania z urządzeń, które są ze sobą sparowane pomoże zredukować czas obsługi klienta. Takie rozwiązanie sprawi także, że można zmniejszyć liczbę błędów, które pojawiają się podczas zbierania, przetwarzania i realizowania zamówień klientów. Wprowadzanie danych do urządzeń, które są zintegrowane z oprogramowaniem POS powoduje również, że zamówienia są przejrzyste i dostępne dla całej załogi. Zalet używania różnych urządzeń sparowanych z oprogramowaniem typu POS można wymienić znacznie więcej. Każdy właściciel gastronomii w trakcie korzystania z urządzeń zintegrowanych z oprogramowaniem POS odkryje wiele przydatnych funkcji dostosowanych do jego potrzeb.