Usługi cukierni wspierane są w chwili obecnej przez rozwiązania IT jakimi są systemy, oprogramowanie i aplikacje typu POS. Są one zintegrowane z takimi urządzeniami jak tablet, drukarka, kasa fiskalna (w tym wirtualna nazywana też kasą software-ową).

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Zalety integracji zamówień i płatności z systemem ABS POS

Integracja systemu z systemem kasowym i innymi urządzeniami przynosi wiele korzyści. Najważniejszymi zaletami tego rozwiązania są przede wszystkim usprawnienie przepływu informacji i przejrzysty dostęp do aktualnych danych. Innymi mocnymi stronami zintegrowania wielu urządzeń są także: 

  • usprawnienie wszystkich procesów związanych z obsługą klienta
  • redukcja błędów
  • dostęp do danych w czasie rzeczywistym
  • intuicyjna aplikacja 
  • wzrost zadowolenia klientów i pracowników
  • wzrost konkurencyjności 

 

Dlaczego warto wdrożyć integrację zamówień i płatności z systemem ABS POS w cukierni?

Technologia nieustannie się rozwija. Dlatego też, aby sprostać wymaganiom, rozwiązania informatyczne są również ciągle doskonalone. W chwili obecnej to autor oprogramowania dokłada wszelkich starań, aby spełniało ono wszystkie potrzeby cukierni. 

Ważne jest, aby wszystkie urządzenia były ze sobą zintegrowane. Możliwość integracji urządzeń przeznaczonych do obsługi zamówień i płatności sprawi, że znacząco poprawi się komunikacja w każdej cukierni, a szybki i niczym niezakłócony przepływ informacji przyczyni się także do wzrostu efektywności pracy wszystkich pracowników. 

W nowoczesnym zarządzaniu kluczowy jest także czas. Możliwość korzystania z urządzeń, które są ze sobą sparowane pomoże zredukować czas obsługi klienta i tym samym pomoże zmniejszyć kolejki. Takie rozwiązanie sprawi także, że można zmniejszyć liczbę błędów, które pojawiają się podczas realizowania zamówień klientów. Wprowadzanie danych do urządzeń, które są zintegrowane z oprogramowaniem POS powoduje również, że zamówienia są czytelne i dostępne dla wszystkich pracowników. Korzyści płynących z używania różnych urządzeń sparowanych z oprogramowaniem typu POS można wymienić znacznie więcej. Każdy właściciel cukierni w trakcie korzystania z urządzeń zintegrowanych z oprogramowaniem POS odkryje wiele przydatnych funkcji dostosowanych do jego potrzeb.