Usługi ciastkarni wspierane są w chwili obecnej przez rozwiązania IT jakimi są systemy, oprogramowanie i aplikacje typu POS. Są one zintegrowane z takimi urządzeniami jak tablet, drukarka, kasa fiskalna (w tym wirtualna nazywana też kasą software-ową).

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Zalety integracji zamówień i płatności z systemem ABS POS

Integracja systemu z systemem kasowym i innymi urządzeniami przynosi wiele korzyści. Jedną z najważniejszych zalet tego rozwiązania jest dostęp do aktualnych danych. Ważne jest także usprawnienie przepływu informacji. innymi mocnymi stronami korzystania z urządzeń zintegrowanych z oprogramowaniem typu POS są również: 

  • usprawnienie wszystkich procesów związanych z obsługą klienta
  • redukcja błędów
  • dostęp do danych w czasie rzeczywistym
  • wzrost konkurencyjności
  • lepsza kontrola finansów
  • intuicyjna aplikacja
  • wzrost zadowolenia klientów i pracowników

 

Dlaczego warto wdrożyć integrację zamówień i płatności z systemem ABS POS w ciastkarni?

Ciągły rozwój nowych technologii nie jest już zaskoczeniem. Dlatego też, aby sprostać wymaganiom, rozwiązania informatyczne są również ciągle doskonalone. Aktualnie to autor oprogramowania stara się, aby spełniało wszystkie potrzeby ciastkarni. 

Bardzo ważne jest, aby wszystkie urządzenia związane z obsługą zamówień i płatności były ze sobą zintegrowane. Możliwość połączenia wielu urządzeń z oprogramowaniem POS, sprawi, że znacząco poprawi się komunikacja w każdej ciastkarni, a szybki i niczym niezakłócony przepływ informacji przyczyni się także do wzrostu efektywności pracy wszystkich pracowników. 

Nowoczesne zarządzanie kładzie także nacisk na optymalizację czasu. Możliwość korzystania z urządzeń sparowanych z oprogramowaniem POS, pomoże zredukować czas obsługi klienta.Takie rozwiązanie sprawi również, że można zmniejszyć ilość błędów, które pojawiają się podczas realizowania zamówień klientów. Wszystkie zamówienia są także czytelne i dostępne dla wszystkich pracowników ciastkarni. 

Zalet używania różnych urządzeń sparowanych z oprogramowaniem typu POS można wymienić znacznie więcej. Każdy właściciel ciastkarni w trakcie korzystania z urządzeń zintegrowanych z oprogramowaniem POS odkryje wiele przydatnych funkcji dostosowanych do jego potrzeb.