Usługi burgerowni wspierane są w chwili obecnej przez rozwiązania IT jakimi są systemy, oprogramowanie i aplikacje typu POS. Są one zintegrowane z takimi urządzeniami jak tablet, drukarka, kasa fiskalna (w tym wirtualna nazywana też kasą software-ową).

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Zalety integracji zamówień i płatności z systemem ABS POS

Integracja systemu z systemem kasowym i innymi urządzeniami przynosi wiele korzyści. Najważniejszymi zaletami tego rozwiązania są między innymi usprawnienie przepływu informacji i przejrzysty dostęp do aktualnych danych. Innymi ważnymi mocnymi stronami zintegrowania wielu urządzeń są także: 

  • usprawnienie wszystkich procesów związanych z obsługą klienta
  • redukcja błędów
  • dostęp do danych w czasie rzeczywistym
  • wzrost konkurencyjności
  • zwiększona kontrola nad finansami
  • intuicyjny wygląd aplikacji
  • wzrost zadowolenia klientów i pracowników

 

Dlaczego warto wdrożyć integrację zamówień i płatności z systemem ABS POS w burgerowni?

W chwili obecnej nowe technologie są ciągle wdrażane i unowocześniane. Dlatego też, aby sprostać wymaganiom rozwiązania informatyczne są również ciągle doskonalone. Obecnie to twórca oprogramowania dokłada wszelkich starań, aby spełniało ono wszystkie potrzeby burgerowni.  

Żeby korzystanie z urządzeń przynosiło pożądane rezultaty, powinny być one zintegrowane z oprogramowaniem typu POS. Możliwość integracji wielu urządzeń związanych z obsługą zamówień i płatności z oprogramowaniem POS sprawi, że znacząco zmieni się sposób komunikacji w każdej burgerowni. Usprawniony przepływ informacji sprawi, że praca w burgerowni będzie znacznie bardziej efektywna. 

W nowoczesnym zarządzaniu obsługą zamówień kluczowy jest także czas. Możliwość korzystania z urządzeń, które są ze sobą sparowane pomoże zredukować czas obsługi klienta. Takie rozwiązanie sprawi także, że można zmniejszyć liczbę błędów, które pojawiają się podczas realizowania zamówień klientów odwiedzających burgerownie. Wprowadzanie danych do urządzeń, które są zintegrowane z oprogramowaniem POS powoduje również, że zamówienia są czytelne i dostępne dla całej załogi. Zalet używania różnych urządzeń sparowanych z oprogramowaniem typu POS można wymienić znacznie więcej. Każdy właściciel burgerowni w trakcie używania urządzeń zintegrowanych z oprogramowaniem POS odkryje wiele przydatnych funkcji dostosowanych do jego potrzeb.