Usługi bistro wspierane są aktualnie przez rozwiązania IT jakimi są systemy, oprogramowanie i aplikacje typu POS. Są one zintegrowane z takimi urządzeniami jak tablet, drukarka, kasa fiskalna (w tym wirtualna nazywana też kasą software-ową).

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Zalety integracji zamówień i płatności z systemem ABS POS

Integracja systemu z systemem kasowym i innymi urządzeniami przynosi wiele korzyści. Ważnymi zaletami integracji wielu urządzeń są usprawnienie przepływu informacji oraz przejrzysty dostęp do aktualnych danych. Innymi mocnymi stronami tego rozwiązania są także: 

  • usprawnienie wszystkich procesów związanych z obsługą klienta
  • redukcja błędów
  • dostęp do danych w czasie rzeczywistym
  • intuicyjna aplikacja
  • wzrost zadowolenia klientów i pracowników

 

Dlaczego warto wdrożyć integrację zamówień i płatności z systemem ABS POS w bistro?

Nieustanny rozwój nowych technologii powoduje także, że nowoczesne rozwiązania informatyczne są również ciągle doskonalone. W chwili obecnej to autor oprogramowania stara się, aby spełniało ono wszystkie potrzeby bistro. 

Sparowanie urządzeń do obsług zamówień i płatności z oprogramowaniem typu POS w bistro sprawi, że znacząco poprawi się komunikacja pomiędzy pracownikami, a szybki i niczym niezakłócony przepływ informacji przyczyni się do wzrostu efektywności procesów w każdym bistro. 

W nowoczesnym zarządzaniu obsługą zamówień kluczowy jest także czas. Możliwość korzystania z urządzeń, które są ze sobą zintegrowane pomoże zredukować czas obsługi klienta. Takie rozwiązanie sprawi także, że można zmniejszyć liczbę błędów, które pojawiają się podczas zbierania, przetwarzania i realizowania zamówień klientów. Wprowadzanie danych do urządzeń, które są połączone z oprogramowaniem POS powoduje również, że zamówienia są przejrzyste i dostępne dla wszystkich pracowników.  Zalet używania różnych urządzeń sparowanych z oprogramowaniem typu POS można wymienić znacznie więcej. Każdy właściciel bistro w trakcie korzystania z urządzeń zintegrowanych z oprogramowaniem POS odkryje wiele przydatnych funkcji dostosowanych do jego potrzeb.