Usługi baru wspierane są w chwili obecnej przez informatyczne rozwiązania jakimi są systemy, oprogramowanie i aplikacje typu POS. Są one zintegrowane z takimi urządzeniami jak tablet, drukarka, kasa fiskalna (w tym wirtualna nazywana też kasą software-ową).

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Zalety integracji zamówień i płatności z systemem ABS POS

Integracja systemu typu POS, z systemem kasowym i innymi urządzeniami przynosi wiele korzyści. Najważniejszą zaletą tego rozwiązania jest przede wszystkim usprawnienie przepływu informacji. Innymi ważnymi zaletami zintegrowania wielu urządzeń są także: 

  • usprawnienie wszystkich procesów związanych z obsługą klienta
  • redukcja błędów
  • dostęp do danych w czasie rzeczywistym
  • wzrost zadowolenia klientów i pracowników
  • postrzeganie obiektu jako bardziej nowoczesny

 

Dlaczego warto wdrożyć integrację zamówień i płatności z systemem ABS POS w barze?

Nieustanny rozwój nowych technologii nie jest już zaskoczeniem. Dlatego też, aby sprostać wymaganiom, rozwiązania informatyczne dedykowane dla baru są również stale unowocześniane. Obecnie to twórca oprogramowania dokłada wszelkich starań, aby oprogramowanie spełniało wszystkie potrzeby baru. 

Bardzo ważne jest, aby wszystkie urządzenia w barze były ze sobą sparowane. Możliwość integracji różnych urządzeń sprawi, że znacząco poprawi się komunikacja w barze, a szybki i niczym niezakłócony przepływ informacji przyczyni się również do wzrostu efektywności pracy wszystkich pracowników baru. 

W nowoczesnym zarządzaniu obsługą zamówień kluczowy jest także czas. Możliwość korzystania z urządzeń, które są ze sobą sparowane może zredukować czas obsługi klienta. Dzięki temu kolejki, które szczególnie w weekendy tworzą się w każdym barze będą znacznie krótsze. Takie rozwiązanie sprawi także, że można zredukować liczne błędy, które pojawiają się podczas zbierania, przetwarzania i realizowania zamówień klientów. Wprowadzanie danych do urządzeń, które są zintegrowane z oprogramowaniem POS powoduje również, że zamówienia są czytelne i dostępne dla wszystkich pracowników baru.  Zalet używania różnych urządzeń sparowanych z oprogramowaniem typu POS można wymienić znacznie więcej. Każdy właściciel baru w trakcie korzystania z urządzeń zintegrowanych z oprogramowaniem POS odkryje wiele mocnych stron tego rozwiązania.