Usługi baru szybkiej obsługi wspierane są aktualnie przez rozwiązania IT jakimi są systemy, oprogramowanie i aplikacje typu POS. Są one zintegrowane z takimi urządzeniami jak tablet, drukarka, kasa fiskalna (w tym wirtualna nazywana też kasą software-ową).

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Zalety integracji zamówień i płatności z systemem ABS POS

Integracja systemu z systemem kasowym i innymi urządzeniami przynosi wiele korzyści. Najważniejszymi zaletami tego rozwiązania są przede wszystkim usprawnienie przepływu informacji i przejrzysty dostęp do aktualnych danych. Innymi ważnymi zaletami zintegrowania wielu urządzeń są także: 

  • usprawnienie wszystkich procesów związanych z obsługą klienta
  • lepsza kontrola pracy pracowników
  • redukcja błędów
  • dostęp do danych w czasie rzeczywistym
  • wzrost zadowolenia klientów 

Dlaczego warto wdrożyć integrację zamówień i płatności z systemem ABS POS w barze szybkiej obsługi?

Nieustanny rozwój nowych technologii nie jest już zaskoczeniem. Dlatego też, aby sprostać wymaganiom, rozwiązania informatyczne dedykowane dla baru szybkiej obsługi są również stale unowocześniane. Obecnie to twórca oprogramowania dokłada wszelkich starań, aby oprogramowanie spełniało wszystkie potrzeby baru szybkiej obsługi. 

Bardzo ważne jest, aby wszystkie urządzenia były ze sobą połączone. Możliwość integracji różnych urządzeń sprawi, że znacząco poprawi się komunikacja w każdym barze szybkiej obsługi, a szybki i niczym niezakłócony przepływ informacji przyczyni się również do wzrostu efektywności pracy wszystkich pracowników. 

W nowoczesnym zarządzaniu obsługą zamówień kluczowy jest także czas. Dla każdego baru szybkiej obsługi ważne jest jak najszybsze realizowanie zamówień klientów. Możliwość korzystania z urządzeń, które są ze sobą sparowane pomoże zredukować czas obsługi. Takie rozwiązanie sprawi także, że można zmniejszyć liczbę błędów, które pojawiają się podczas zbierania, przetwarzania i realizowania zamówień. Wprowadzanie danych do urządzeń, które są zintegrowane z oprogramowaniem POS powoduje również, że zamówienia są przejrzyste i dostępne dla wszystkich pracowników. Zalet używania różnych urządzeń sparowanych z oprogramowaniem typu POS można wymienić znacznie więcej. Każdy właściciel gastronomii w trakcie korzystania z urządzeń zintegrowanych z oprogramowaniem POS odkryje wiele przydatnych funkcji dostosowanych do jego potrzeb.