W obecnych czasach nowoczesne rozwiązania są coraz częściej wykorzystywane przez lokale gastronomiczne. Wszystko po to, by obsługiwać klientów sprawniej oraz zwiększyć ich poziom zadowolenia z naszych usług. Jedną z propozycji, którą warto wdrożyć w swojej restauracji jest niewątpliwie EasyQR Menu. Czym jest ta aplikacja i jakie daje możliwości? Odpowiedzmy na to pytanie.

Czym są kody QR?

Zacznijmy od wyjaśnienia czym są kody QR, na których opiera się aplikacja EasyQR Menu. Mówiąc najprościej kody kreskowe pozwalające na zapisanie dużej ilości danych. Aby odczytać zakodowane w kwadracje informacje nie potrzebujemy specjalnego urządzenia. Wystarczy jedynie smartfon z aparatem fotograficznym oraz aplikacją zajmującą się rozszyfrowywaniem kodów QR. 

Zalety Easy QR Menu

Aplikacja EasyQR Menu to rozwiązanie, które ma wiele zalet. Przede wszystkim pozwala na szybkie, bezpieczne i wygodne połączenie restauratorów oraz ich klientów. Znacząco skraca czas obsługi zamówienia podnosząc jakość usług. Co więcej, jest to aplikacja łatwa w użytkowaniu, przejrzysta i funkcjonalna. Z jej obsługą poradzi sobie każdy, nawet niedoświadczony klient.
Wśród jej mocnych stron wymienić należy również program lojalnościowy, dzięki któremu mogą zyskać zarówno klienci, jak i restauratorzy. Jest również doskonałym narzędziem promocyjnym – za pomocą aplikacji możesz informować gości o aktualnych promocjach, obniżkach czy wydarzeniach w twoim lokalu.

Jak to działa?

Klienci, którzy zainstalują aplikację EasyQR Menu na swoim telefonie mogą za jej pomocą zamawiać jedzenie na wynos lub z dostawą do domu czy pracy. Aplikacja umożliwia również zarezerwowanie stolika w lokalu oraz zamawianie potraw bez konieczności oczekiwania na kelnera.
Po przyjściu do lokalu wystarczy bowiem zeskanować kod QR, który znajduje się w kilku wybranych strefach w lokalu. Dzięki temu na telefonie dostępne będzie menu danej restauracji. Wystarczy wybrać dania, które chcemy zamówić i opłacić zamówienie a zostaną one dostarczone do naszego stolika. Szybko, sprawnie i wygodnie. 

Prowadzisz własny lokal i chcesz wykorzystać EasyQR Menu? 

Jak widzisz Easy QR Menu to rozwiązanie, które przynosi korzyści nie tylko klientom, ale również lokalom gastronomicznym, które mogą dzięki niemu działać sprawnie oraz zmniejszyć liczbę pracowników na sali restauracyjnej bez szkody dla jakości obsługi. Jak jednak skorzystać z Easy QR Menu? Nic prostszego.
Wystarczy jedynie odwiedzić stronę internetową i wypełnić prosty formularz dla restauratorów. Pracownicy Easy QR Menu skontaktują się z zainteresowanym lokalem i pomogą we wdrożeniu aplikacji. Konieczne będzie również poinformowanie klientów o możliwości korzystania z takiej aplikacji oraz umieszczenie kodów QR w widocznych miejscach w lokalu. Nie wiąże się to z wysokimi kosztami, dlatego też nie warto obawiać się wprowadzenia takiej innowacji. 

Jak widać EasyQR Menu to nowoczesne narzędzie, dzięki któremu klienci mogą samodzielnie zamówić jedzenie nie czekając na obsługę kelnera. Znacząco usprawnia pracę lokalu zapewniając gościom maksymalną wygodę i szybki czas obsługi. Nie dziwi więc fakt, że przybywa lokali gastronomicznych, które chętnie z niej korzystają. 

Oficjalna strona narzędzia to https://easy-menu.pl/