Usługi restauracji wspierane są w chwili obecnej w takie nowoczesne rozwiązania jak kasoterminal. Używanie kasoterminalu sprawia, że proces sprzedaży w restauracji jest znacznie prostszy. Kasoterminal to urządzenie, które łączy w sobie funkcje kasy fiskalnej i terminalu płatniczego. Oznacza to, że kasoterminal posiada dwa moduły terminalu płatniczego, a także kasy fiskalnej, a obydwa z nich połączone są z oprogramowaniem typu POS. Kasoterminal z powodzeniem może zastąpić dwa osobne urządzenia. 

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Fiskalizowanie zamówień w restauracji za pomocą kasoterminalu 

W dzisiejszych czasach rozwój nowych technologii sprawia, że powstają coraz to nowsze urządzenia jak kasoterminale. O wiele bardziej praktycznym rozwiązaniem jest używanie kasoterminalu, którego można sparować z drukarką i oprogramowaniem POS, niż kupowanie kilku innych urządzeń osobno.  Innymi ważnymi zaletami używania kasoterminalu są: 

  • prosta obsługa
  • niższy koszt zakupu wielofunkcyjnego urządzenia
  • wytrzymała bateria 
  • niewielkie wymiary i lekka konstrukcja

Dlaczego warto wdrożyć kasoterminal dla restauracji?

Kasoterminal to urządzenie, które aktualnie wypiera inne rozwiązania jak korzystanie osobno z kas fiskalnych i terminali płatniczych. Można go szybko zintegrować z drukarką fiskalną, która wydaje paragony fiskalne. 

Dzięki temu rozwiązaniu proces sprzedaży jest znacznie szybszy i prostszy. Kasoterminal jest coraz powszechniej stosowany w różnych branżach dlatego sprawdzi się również w każdej restauracji, niezależnie od jej wielkości. Warto jak najszybciej zdecydować się na wymianę przestarzałej już technologii na wielofunkcyjny i kompaktowy kasoterminal zintegrowany z oprogramowaniem typu POS. Każdy właściciel restauracji odkryje wiele korzyści podczas używania kasoterminalu.