Usługi restauracji hotelowej wspierane są w chwili obecnej przez takie nowoczesne rozwiązania jak kasoterminal. Korzystanie z kasoterminalu sprawia, że proces sprzedaży w restauracji hotelowej jest znacznie prostszy. Kasoterminal jak sama nazwa wskazuje jest urządzeniem, który łączy w sobie funkcje kasy fiskalnej i terminalu płatniczego, a te dwa moduły połączone są z oprogramowaniem typu POS. Oznacza to, że kasoterminal z powodzeniem może zastąpić te dwa osobne urządzenia. 

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Fiskalizowanie zamówień w restauracji hotelowej za pomocą kasoterminalu 

W dzisiejszych czasach rozwój nowych technologii nie jest zaskoczeniem. Powstają też coraz to nowsze urządzenia jak kasoterminale. O wiele bardziej praktycznym rozwiązaniem jest korzystanie z kasoterminalu zintegrowanego z drukarką i oprogramowaniem POS, niż kupowanie i serwisowanie kilku urządzeń osobno. Innymi zaletami używania kasoterminalu są: 

  • wygodne użytkowanie 
  • niższy koszt zakupu wielofunkcyjnego urządzenia
  • wytrzymała bateria 
  • niewielkie wymiary
  • lekka konstrukcja

Dlaczego warto wdrożyć kasoterminal dla restauracji hotelowej?

Kasoterminal to urządzenie, które aktualnie wypiera inne rozwiązania jak korzystanie osobno z kas fiskalnych i terminali płatniczych. Można go prosto sparować z drukarką fiskalną, która drukuje paragony fiskalne. Dzięki temu rozwiązaniu proces sprzedaży jest znacznie szybszy i prostszy. Kasoterminal jest coraz powszechniej stosowany w różnych branżach dlatego sprawdzi się również w każdej restauracji hotelowej. Warto jak najszybciej zdecydować się na wymianę przestarzałej już technologii na wielofunkcyjny i kompaktowy kasoterminal zintegrowany z oprogramowaniem typu POS. Każdy właściciel restauracji hotelowej odkryje wiele korzyści z używania tego urządzenia.