Usług pizzerii wspierane są w chwili obecnej przez takie nowoczesne rozwiązania jak kasoterminal. Używanie kasoterminalu w pizzerii, sprawia, że proces sprzedaży jest znacznie szybszy i prostszy ponieważ kasoterminal jest urządzeniem, który łączy w sobie funkcje zarówno kasy fiskalnej jak i terminalu płatniczego. Oznacza to, że zbudowany jest z dwóch modułów i z powodzeniem może zastąpić te dwa urządzenia. Kasoterminal można także połączyć z oprogramowaniem typu POS.  

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Fiskalizowanie zamówień w pizzerii za pomocą kasoterminalu 

W dzisiejszych czasach takie innowacyjne urządzenia jak kasoterminale nie są już zaskoczeniem. O wiele bardziej praktycznym rozwiązaniem jest używanie kasoterminalu sparowanego z drukarką i oprogramowaniem POS niż kupowanie kilku innych urządzeń. Korzystanie z kasoterminalu ma również wiele innych zalet, wśród których można wyróżnić:  

  • prosta obsługa
  • niższy koszt zakupu wielofunkcyjnego urządzenia
  • wytrzymała bateria 
  • niewielkie rozmiary urządzenia

Dlaczego warto wdrożyć kasoterminal dla pizzerii?

Kasoterminal to urządzenie, który aktualnie wypiera inne rozwiązania jak korzystanie osobno z kas fiskalnych i terminali płatniczych. Kasoterminal można szybko i sprawnie zintegrować z drukarką fiskalną, która drukuje paragony fiskalne. Dzięki temu rozwiązaniu, proces sprzedaży jest znacznie krótszy i prostszy. Kasoterminal jest coraz częściej stosowany w różnych branżach dlatego sprawdzi się także w każdej pizzerii, niezależnie od jej wielkości. Warto jak najszybciej podjąć decyzję o wymianie przestarzałej już technologii na wielofunkcyjny, kompaktowy i intuicyjny w obsłudze kasoterminal zintegrowany z oprogramowaniem typu POS. Każdy właściciel pizzerii w trakcie korzystania z kasoterminalu odnajdzie wiele mocnych stron tego rozwiązania.