Usługi kawiarni aktualnie wspierane są przez innowacyjne urządzenia jak kasoterminal. Używanie kasoterminalu sprawia, że proces sprzedaży w kawiarni jest znacznie prostszy i szybszy zarówno dla klientów jak i dla pracowników obsługi. Kasoterminal jak sama nazwa wskazuje to urządzenie, które łączy w sobie funkcjonalności kasy fiskalnej oraz terminalu płatniczego. Kasoterminal to dwa moduły: terminalu płatniczego, a także kasy fiskalnej, a obydwa z nich połączone są z oprogramowaniem typu POS. Oznacza to, że kasoterminal z powodzeniem może zastąpić te dwa osobne urządzenia. 

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Fiskalizowanie zamówień w kawiarni za pomocą kasoterminalu 

W chwili obecnej rozwój nowych technologii sprawia, że powstają coraz to nowsze urządzenia jak kasoterminale, które umożliwiają między innymi przyjmowanie płatności zarówno w formie gotówkowej jak i bezgotówkowej, a także rejestrowanie sprzedaży. O wiele bardziej praktycznym rozwiązaniem jest używanie kasoterminalu połączonego z drukarką i oprogramowaniem POS, niż kupowanie kilku innych urządzeń. Innymi ważnymi zaletami używania kasoterminalu są: 

  • prosta obsługa
  • niższy koszt zakupu wielofunkcyjnego urządzenia
  • wytrzymała bateria 
  • niewielkie wymiary i lekka konstrukcja
  • automatyzacja sprzedaży
  • większy prestiż lokalu 

Dlaczego warto wdrożyć kasoterminal dla kawiarni?

Kasoterminal to wielofunkcyjne urządzenie, które skutecznie wypiera inne rozwiązania jak korzystanie osobno z kas fiskalnych i terminali płatniczych. Można go szybko sparować z drukarką fiskalną, która wydaje paragony fiskalne. Dzięki temu rozwiązaniu proces sprzedaży jest znacznie szybszy i wygodniejszy. Kasoterminal jest coraz powszechniej stosowany w różnych branżach dlatego sprawdzi się również nawet w niewielkiej kawiarni. Warto szybko podjąć decyzję o wymianie przestarzałej już technologii na intuicyjny kasoterminal zintegrowany z oprogramowaniem typu POS. Każdy właściciel kawiarni w trakcie używania kasoterminalu  odkryje wiele mocnych stron tego rozwiązania.