Usługi cukierni wspierane są aktualnie w innowacyjne rozwiązania oraz nowoczesne urządzenia jak kasoterminale. Używanie kasoterminalu sprawia, że proces sprzedaży w cukierni jest o wiele prostszy i szybszy. Kasoterminal z definicji jest urządzeniem, który łączy w sobie funkcjonalności kasy fiskalnej oraz terminalu płatniczego. Oznacza to, że kasoterminal zbudowany jest z dwóch modułów, które połączone są ze sobą oprogramowaniem typu POS. Kasoterminal z powodzeniem może zastąpić dwa osobne urządzenia. 

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Fiskalizowanie zamówień w cukierni za pomocą kasoterminalu

Aktualnie nowe technologie nie są już zaskoczeniem i ciągle pojawiają się na rynku coraz to nowsze urządzenia. Dobrym przykładem są kasoterminale. Znacznie wygodniejszym rozwiązaniem jest używanie kasoterminalu zintegrowanego z drukarką oraz z oprogramowaniem POS, niż kupowanie osobno kasy fiskalnej i terminalu płatniczego. Innymi ważnymi zaletami używania kasoterminalu są między innymi: 

  • prosta obsługa
  • niższy koszt zakupu wielofunkcyjnego urządzenia
  • wytrzymała bateria 
  • oszczędność miejsca 
  • wzrost zadowolenia klientów 
  • wzrost konkurencyjności 

Dlaczego warto wdrożyć kasoterminal dla cukierni?

Kasoterminal to urządzenie, które skutecznie wypiera inne rozwiązania jak korzystanie osobno z kas fiskalnych i terminali płatniczych. Kasoterminal można szybko połączyć z drukarką fiskalną, która wydaje paragony fiskalne. Dzięki temu rozwiązaniu proces sprzedaży jest znacznie szybszy i prostszy nie tylko z perspektywy właściciela cukierni, ale także z perspektywy odwiedzających ją klientów. Kasoterminal jest coraz powszechniej stosowany w różnych branżach dlatego sprawdzi się również w każdej cukierni. Warto jak najszybciej zdecydować się na wymianę przestarzałej już technologii na wielofunkcyjny i kompaktowy kasoterminal zintegrowany z oprogramowaniem typu POS. Każdy właściciel cukierni odkryje jeszcze więcej  korzyści podczas używania tego urządzenia.