Usługi ciastkarni wspierane są w chwili obecnej przez takie nowoczesne urządzenia jak kasoterminale. Używanie kasoterminalu sprawia, że proces sprzedaży w ciastkarni jest o wiele  prostszy. Kasoterminal jak sama nazwa wskazuje jest połączeniem funkcjonalności kasy fiskalnej i terminalu płatniczego. Oznacza to, że kasoterminal to dwa moduły: terminalu płatniczego oraz kasy fiskalnej, a obydwa z nich zintegrowane są z oprogramowaniem typu POS. Dlatego kasoterminal może z powodzeniem zastąpić dwa osobne urządzenia. 

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Fiskalizowanie zamówień w ciastkarni za pomocą kasoterminalu 

W chwili obecnej rozwój nowych technologii sprawia, że powstają coraz to nowsze modele kasoterminali. O wiele bardziej praktycznym rozwiązaniem jest używanie kasoterminalu  połączonego z drukarką i oprogramowaniem POS, niż kupowanie kilku innych urządzeń. Innymi ważnymi zaletami korzystania z  kasoterminalu są: 

  • prosta obsługa
  • niższy koszt zakupu wielofunkcyjnego urządzenia
  • wzrost zadowolenia klientów 
  • zwiększona kontrola nad finansami 
  • wytrzymała bateria 
  • niewielkie wymiary i lekka konstrukcja

Dlaczego warto wdrożyć kasoterminal dla ciastkarni?

Kasoterminal to urządzenie, które aktualnie wypiera inne rozwiązania jak korzystanie osobno z kas fiskalnych i terminali płatniczych. Można go prosto połączyć z drukarką fiskalną, która drukuje paragony fiskalne. Dzięki temu rozwiązaniu proces sprzedaży jest znacznie szybszy i prostszy. Kasoterminal jest coraz powszechniej stosowany w różnych branżach dlatego sprawdzi się również w każdej ciastkarni. Warto jak najszybciej zdecydować się na wymianę przestarzałej już technologii na innowacyjny kasoterminal zintegrowany z oprogramowaniem typu POS. Każdy właściciel ciastkarni odkryje wiele korzyści podczas używania tego urządzenia.