Usługi burgerowni wspierane są w chwili obecnej w takie nowoczesne rozwiązania jak kasoterminal. Korzystanie z kasoterminalu sprawia, że proces sprzedaży w burgerowni jest znacznie prostszy i szybszy. Kasoterminal to nieduże urządzenie, który łączy w sobie funkcje zarówno terminalu płatniczego jak i kasy fiskalnej, a te dwa moduły połączone są z oprogramowaniem typu POS. Oznacza to, że kasoterminal może z powodzeniem zastąpić dwa osobne urządzenia. 

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Fiskalizowanie zamówień w burgerowni za pomocą kasoterminalu 

W dzisiejszych czasach ciągle pracuje się nad coraz to nowszymi rozwiązaniami. Powstają takie nowoczesne urządzenia jak kasoterminale, których używanie jest znacznie wygodniejsze niż korzystanie z kilku innych urządzeń. O wiele bardziej praktycznym rozwiązaniem jest korzystanie z wielofunkcyjnego kasoterminalu zintegrowanego z drukarką fiskalną i oprogramowaniem typu POS niż osobno z terminalu płatniczego i kasy fiskalnej. Innymi ważnymi zaletami używania kasoterminalu są między innymi: 

  • prosta obsługa
  • niższy koszt zakupu wielofunkcyjnego urządzenia
  • wytrzymała bateria 
  • oszczędność miejsca
  • prestiż lokalu 
  • wzrost zadowolenia klientów 

Dlaczego warto wdrożyć kasoterminal dla burgerowni?

Kasoterminal to urządzenie, które szybko wypiera inne rozwiązania jak korzystanie osobno z kas fiskalnych i terminali płatniczych. Można go prosto sparować z drukarką fiskalną, która wydaje paragony fiskalne. Dzięki temu rozwiązaniu proces sprzedaży jest znacznie szybszy i prostszy, a to jest bardzo ważne dla burgerowni i innych lokali typu fast food. Kasoterminal dzięki możliwości połączenia funkcji kasy fiskalnej z możliwością dokonania płatności w formie bezgotówkowej jest coraz powszechniej stosowany w różnych branżach dlatego sprawdzi się również w burgerowni. Warto jak najszybciej zdecydować się na wymianę przestarzałej już technologii na wielofunkcyjny i kompaktowy kasoterminal zintegrowany z oprogramowaniem typu POS. Każdy właściciel burgerowni odkryje wiele korzyści podczas używania tego urządzenia.