Usługi baru wspierane są aktualnie przez takie nowoczesne urządzenia jak kasoterminal. Używanie kasoterminalu sprawia, że proces sprzedaży w barze jest znacznie prostszy. Kasoterminal jak sama nazwa wskazuje to urządzenie, które łączy w sobie funkcjonalności zarówno terminalu płatniczego jak i kasy fiskalnej, a obydwa moduły połączone są z oprogramowaniem typu POS. Oznacza to, że kasoterminal z powodzeniem może zastąpić dwa osobne urządzenia.  

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Fiskalizowanie zamówień w barze za pomocą kasoterminalu 

Dynamiczny rozwój nowych technologii nie jest już zaskoczeniem. Dlatego też powstają coraz to nowsze urządzenia jak wielofunkcyjne kasoterminale. O wiele bardziej praktycznym rozwiązaniem jest korzystanie z kasoterminalu połączonego z drukarką i oprogramowaniem POS, niż kupowanie wielu urządzeń, które spełniają te same funkcje. Innymi ważnymi zaletami używania kasoterminalu są: 

  • prosta obsługa
  • niższy koszt zakupu wielofunkcyjnego urządzenia
  • wytrzymała bateria 
  • ergonomiczna konstrukcja 

Dlaczego warto wdrożyć kasoterminal dla baru?

Kasoterminal to urządzenie, które aktualnie wypiera inne rozwiązania jak korzystanie osobno z kas fiskalnych i terminali płatniczych. Dzięki temu, że jest w stanie zastąpić te dwa urządzenia, zajmuje znacznie mniej miejsca. Oznacza to, że kasoterminal sprawdzi się nie tylko w przestronnych barach, ale także w tych niewielkich. 

Można go bez problemu zintegrować z drukarką fiskalną, która wydaje paragony fiskalne. Dzięki temu rozwiązaniu proces sprzedaży jest znacznie szybszy i prostszy. Kasoterminal jest coraz powszechniej stosowany w różnych branżach dlatego sprawdzi się również w każdym barze. Warto jak najszybciej zdecydować się na wymianę przestarzałej już technologii na wielofunkcyjny i kompaktowy kasoterminal zintegrowany z oprogramowaniem typu POS. Każdy właściciel baru odkryje wiele korzyści podczas używania tego urządzenia.