Usługi baru szybkiej obsługi wspierane są w chwili obecnej przez takie nowoczesne urządzenia jak kasoterminal. Używanie kasoterminalu sprawia, że proces sprzedaży w barze jest znacznie prostszy. Kasoterminal jak sama nazwa wskazuje to innowacyjne urządzenie, które łączy w sobie funkcjonalności zarówno terminalu płatniczego jak i kasy fiskalnej, a obydwa moduły połączone są z oprogramowaniem typu POS. Oznacza to, że kasoterminal z powodzeniem może zastąpić te dwa osobne urządzenia.  

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Fiskalizowanie zamówień w barze szybkiej obsługi za pomocą kasoterminalu 

Nieustanny rozwój nowych technologii nie jest zaskoczeniem. Dlatego też nowoczesne urządzenia jak wielofunkcyjne kasoterminale są ciągle doskonalone. O wiele bardziej praktycznym rozwiązaniem jest korzystanie z kasoterminalu połączonego z drukarką i oprogramowaniem POS, niż kupowanie wielu innych urządzeń, które spełniają te same funkcje. Innymi ważnymi zaletami używania kasoterminalu są: 

  • prosta obsługa
  • niższy koszt zakupu wielofunkcyjnego urządzenia
  • wytrzymała bateria 
  • lekka konstrukcja 

Dlaczego warto wdrożyć kasoterminal dla baru?

Kasoterminal to urządzenie, które w chwili obecnej wypiera inne rozwiązania jak korzystanie osobno z kas fiskalnych i terminali płatniczych. Dzięki temu, że jest w stanie zastąpić te dwa urządzenia, zajmuje znacznie mniej miejsca. Oznacza to, że kasoterminal sprawdzi się nie tylko w przestronnych barach szybkiej obsługi, ale także w tych niewielkich. W barach szybkiej obsługi kluczowy jest także czas obsługi klienta, dlatego kasoterminal może przyczynić się do skrócenia czasu tego procesu. 

Kasoterminal można także sprawnie zintegrować z drukarką fiskalną, która wydaje paragony fiskalne. Dzięki temu rozwiązaniu proces sprzedaży jest znacznie szybszy i prostszy. Kasoterminal jest coraz powszechniej stosowany w różnych branżach dlatego sprawdzi się również w każdym barze szybkiej obsługi. Warto jak najszybciej zdecydować się na wymianę przestarzałej już technologii na wielofunkcyjny i kompaktowy kasoterminal zintegrowany z oprogramowaniem typu POS. Każdy właściciel baru szybkiej obsługi odkryje wiele korzyści podczas używania tego urządzenia.