Usługi gastronomii wspierane są w chwili obecnej przez takie nowoczesne rozwiązania jak kasoterminal. Używanie kasoterminalu sprawia, że proces sprzedaży w lokalu gastronomicznym jest znacznie prostszy. Kasoterminal jak sama nazwa wskazuje jest połączeniem kasy fiskalnej i terminalu płatniczego. Oznacza to, że kasoterminal to dwa moduły: terminalu płatniczego, a także kasy fiskalnej, a obydwa z nich połączone są z oprogramowaniem typu POS, więc kasoterminal z powodzeniem może zastąpić te dwa osobne urządzenia. 

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Fiskalizowanie zamówień w gastronomii za pomocą kasoterminalu 

W chwili obecnej rozwój nowych technologii sprawia, że powstają coraz to nowsze urządzenia jak kasoterminale. O wiele bardziej praktycznym rozwiązaniem jest używanie kasoterminalu  połączonego z drukarką i oprogramowaniem POS, niż kupowanie kilku innych urządzeń osobno. Innymi ważnymi zaletami używania kasoterminalu są: 

  • prosta obsługa
  • niższy koszt zakupu wielofunkcyjnego urządzenia
  • wytrzymała bateria 
  • niewielkie wymiary
  • lekka konstrukcja

Dlaczego warto wdrożyć kasoterminal dla gastronomii?

Kasoterminal to urządzenie, które aktualnie wypiera inne rozwiązania jak korzystanie osobno z kas fiskalnych i terminali płatniczych. Można go prosto sparować z drukarką fiskalną, która wydaje paragony fiskalne. Dzięki temu rozwiązaniu proces sprzedaży jest znacznie szybszy i prostszy. Kasoterminal jest coraz powszechniej stosowany w różnych branżach dlatego sprawdzi się również w każdym lokalu gastronomicznym. Warto jak najszybciej zdecydować się na wymianę przestarzałej już technologii na wielofunkcyjny i kompaktowy kasoterminal zintegrowany z oprogramowaniem typu POS. Każdy właściciel gastronomii odkryje wiele korzyści podczas używania tego urządzenia.