Kasoterminale dla gastronomiiKasoterminale dla gastronomii

Kasoterminal złożony jest z dwóch modułów: terminalu płatniczego oraz kasy fiskalnej, które zintegrowane są z oprogramowaniem typu POS. Kasoterminale mogą znacznie usprawnić  proces sprzedaży w każdym lokalu gastronomicznym. Dzięki temu rozwiązaniu można zaoszczędzić nie tylko czas, pieniądze, ale także cenne miejsce. Ewidencjonowanie sprzedaży oraz możliwość dokonywania opłat bezgotówkowo za pomocą tylko jednego urządzenia jest korzystne nie tylko z perspektywy pracowników pracujących w lokalu gastronomicznym, ale także z perspektywy odwiedzających go klientów, którzy aktualnie wolą płacić za zamówienie zbliżeniowo. Używanie w lokalu gastronomicznym kasoterminalu zdecydowanie podnosi szybkość obsługi w zakresie fiskalizacji zamówień.


Kasoterminale dla restauracji

Kasoterminale dla restauracji

Kasoterminale to innowacyjne urządzenia, które mogą znacznie usprawnić proces sprzedaży w każdej restauracji. Kasoterminal jak sama nazwa wskazuje zbudowany jest z dwóch modułów: terminalu płatniczego oraz kasy fiskalnej, a one zintegrowane są z takim rozwiązaniem IT jak oprogramowanie typu POS. Dzięki kasoterminalowi można równocześnie ewidencjonować sprzedaż i umożliwić klientom dokonanie płatności w formie bezgotówkowej, co jest znacznie szybsze i prostsze niż odliczanie bilonu i banknotów podczas regulowania rachunku. Używanie w restauracji kasoterminalu zdecydowanie podnosi także szybkość obsługi w zakresie fiskalizacji zamówień.
Kasoterminale dla restauracji hotelowych

Kasoterminale dla restauracji hotelowych

Kasoterminal to nowoczesne urządzenie, które łączy w sobie funkcjonalności terminalu płatniczego i kasy fiskalnej, a obydwa moduły połączone są z oprogramowaniem typu POS. Warto w restauracji hotelowej wymienić już przestarzałą technologię na nowoczesne, wielofunkcyjne urządzenie jak kasoterminal, ponieważ w organizacji pracy hotelu, restauracja hotelowa jest ważną częścią całości, na którą składa się kompleksowa usługa na rzecz gości danego hotelu.

 
Kasoterminale dla barów szybkiej obsługi

Kasoterminale dla barów szybkiej obsługi

Dla takich obiektów jak bar szybkiej obsługi kluczowy jest czas. Warto, więc wymienić przestarzałą już technologię na innowacyjny kasoterminal. Kasoterminal jak sama nazwa wskazuje to połączenie dwóch różnych urządzeń, czyli kasy fiskalnej i terminalu płatniczego, a obydwa moduły zintegrowane są z oprogramowaniem typu POS. Oznacza to, że można zarówno ewidencjonować sprzedaż jak i płacić za zamówienie nie tylko gotówką, ale także innymi, bardziej nowoczesnymi metodami płatności. Jest to korzystne rozwiązanie dla pracowników barów szybkiej obsługi oraz dla klientów. Każdy właściciel baru szybkiej obsługi odkryje wiele zalet w trakcie używania kasoterminalu.

 
Kasoterminale dla fast foodów i food trucków

Kasoterminale dla fast foodów i food trucków

Kasoterminal to innowacyjne urządzenie, które może z powodzeniem zastąpić kasy fiskalne i terminale płatnicze. Kasoterminal złożony jest z dwóch modułów: terminalu płatniczego oraz kasy fiskalnej, które zintegrowane są z oprogramowaniem typu POS. Ze względu na to, że kasoterminal jest kompaktowy zajmuje znacznie mniej miejsca, więc jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich lokali typu fast foody i food trucki. W takich lokalach kluczowy jest także czas obsługi klienta, dlatego używanie intuicyjnego obsłudze kasoterminalu zamiast wielu innych urządzeń przyczyni się do redukcji czasu obsługi i tym samym pomoże zwalczać kolejki, które skutecznie odstraszają nowych klientów. 

 
Kasoterminale dla pizzerii

Kasoterminale dla pizzerii

Usługi pizzerii wspierane są w chwili obecnej przez nowoczesne urządzenia jak kasoterminale. Dzięki temu rozwiązaniu można znacznie usprawnić proces sprzedaży, na czym zależy każdej pizzerii. Kasoterminal jak sama nazwa wskazuje złożony jest z dwóch modułów zarówno z kasy fiskalnej jak i terminalu płatniczego, a obydwa z nich  zintegrowane są z oprogramowaniem typu POS.  Dzięki temu rozwiązaniu klienci mogą szybko dokonać płatności za zamówienie kartą płatniczą lub innymi metodami płatności bezgotówkowej. Używanie w pizzerii kasoterminalu również podnosi szybkość obsługi w zakresie fiskalizacji zamówień. Każdy właściciel pizzerii odkryje wiele innych zalet podczas używania kasoterminalu.
Kasoterminale dla bistro

Kasoterminale dla bistro

Dobrym pomysłem dla każdego bistro jest wdrożenie innowacyjnego urządzenia jak kasoterminal. Kasoterminal złożony jest z dwóch modułów zarówno z kasy fiskalnej jak i terminalu płatniczego, a obydwa z nich zintegrowane są z oprogramowaniem typu POS. Oznacza to, że może z powodzeniem zastąpić te dwa różne urządzenia. Zajmuje także znacznie mniej miejsca, jest lekki i prosty w obsłudze, co jest jego dodatkowym atutem. Używanie kasoterminalu w bistro usprawni zarówno proces sprzedaży jak i podniesie szybkość obsługi w zakresie fiskalizacji zamówień. Każdy właściciel bistro w trakcie korzystania z kasoterminalu, odkryje znacznie więcej zalet tego rozwiązania. 

 
Kasoterminale dla barów

Kasoterminale dla barów

Kasoterminale to nowoczesne urządzenie odpowiednie dla każdego baru. Dzięki temu rozwiązaniu można znacznie usprawnić proces sprzedaży. Kasoterminal jak sama nazwa wskazuje to urządzenie, które łączy w sobie funkcjonalności zarówno kasy fiskalnej jak i terminalu płatniczego, a obydwa moduły sparowane są z oprogramowaniem typu POS. Kasoterminal dzięki temu, że może zastąpić dwa inne urządzenia, zajmuje o wiele mniej miejsca. Pozwala także przyspieszyć proces sprzedaży, co jest ważne jeżeli w barze, szczególnie w weekendy, tworzą się długie kolejki.

Kasoterminale dla cukierni

Kasoterminale dla cukierni

Usługi cukierni wspierane są aktualnie przez nowoczesne urządzenia jakimi są kasoterminale. Kasoterminal łączy w sobie funkcjonalności kasy fiskalnej i terminalu płatniczego. Kasoterminal zintegrowany jest także z oprogramowaniem typu POS. Oznacza to, że kasoterminal może zastąpić te dwa osobne urządzenia. Wdrożenie kasoterminalu do cukierni może być także znacznie tańszym rozwiązaniem niż konieczność zakupu i serwisowania dwóch urządzeń osobno. Kompaktowy i lekki kasoterminal zajmuje znacznie mniej miejsca, a także jest wygodniejszy w obsłudze. Ważnymi zaletami kasoterminalu są także możliwość poprawienia procesu sprzedaży, a także podniesienie szybkości obsługi w zakresie fiskalizacji zamówień.
Kasoterminale dla kawiarni

Kasoterminale dla kawiarni

Duża ilość kawiarni sprawia, że panuje coraz to większa konkurencja, dlatego warto w kawiarni wdrożyć takie nowoczesne rozwiązania jak kasoterminal zintegrowany z oprogramowaniem typu POS. Kasoterminal to urządzenie, który zawiera w sobie funkcjonalności kasy fiskalnej oraz terminalu płatniczego. To połączenie sprawia, że kasoterminal może przyczynić się do usprawnienia procesu sprzedaży, a także zwiększenia szybkości obsługi w zakresie fiskalizacji zamówień. W związku z tym, że coraz więcej osób odwiedza kawiarnie, warto umożliwić klientom płacenie za swoje zamówienie różnymi metodami płatności. Spowoduje to wzrost ich zadowolenia. Każdy właściciel kawiarni w trakcie używania kasoterminalu odkryje znacznie więcej zalet tego urządzenia. Kasoterminale dla ciastkarni

Kasoterminale dla ciastkarni

Usługi ciastkarni wspierane są aktualnie przez takie nowoczesne urządzenia jak kasoterminale zintegrowane z oprogramowaniem typu POS. Kasoterminal może z powodzeniem zastąpić takie urządzenia jak kasa fiskalna i terminal płatniczy dlatego warto jak najszybciej podjąć decyzję o wymianie przestarzałej już technologii na innowacyjny kasoterminal, który znacząco wpłynie na szybkość procesu sprzedaży, a także obsługi w zakresie fiskalizacji zamówień. Kasoterminal jest coraz powszechniej używany w różnych branżach dlatego również sprawdzi się w każdej ciastkarni niezależnie od jej wielkości. Każdy właściciel ciastkarni odkryje wiele zalet podczas używania tego urządzenia. 
Kasoterminale dla burgerowni

Kasoterminale dla burgerowni

Burgerownie tak jak i inne lokale oferujące dania typu fast food powinny zawsze szybko i sprawnie obsługiwać klientów. Warto, więc wdrożyć w burgerowni nowoczesny kasoterminal, który nie tylko znacząco poprawi proces sprzedaży, ale także podniesie szybkość obsługi w zakresie fiskalizacji zamówień. Kasoterminal to urządzenie, które zawiera w sobie moduły kasy fiskalnej oraz terminalu płatniczego, a obydwa moduły zintegrowane są z oprogramowaniem typu POS. Oznacza to, że kasoterminal może zastąpić te dwa osobne urządzenia. Każdy właściciel burgerowni odkryje znacznie więcej mocnych stron używania kasoterminalu.