Usługi restauracji wspierane są między innymi przez wirtualną kasę fiskalną, która przyczynia się do uproszczenia procesów obsługi i sprzedaży w lokalu. Wirtualną kasę fiskalną można z powodzeniem zintegrować z takimi urządzeniami jak tablet, drukarka, komputer. Dodatkowo wirtualna kasa fiskalna może współpracować z oprogramowaniem i aplikacjami typu POS.

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Zarządzanie zamówieniami w restauracji za pomocą wirtualnej kasy fiskalnej 

W chwili obecnej, dzięki informatyzacji można zrezygnować z posiadania fizycznych urządzeń jak kasy fiskalne, a zastąpić je wirtualnymi kasami fiskalnymi. O wiele bardziej praktycznym rozwiązaniem jest używanie własnego telefonu wraz z aplikacją i korzystanie z niego jak z softwarowej kasy fiskalnej. Korzystanie z wirtualnej kasy fiskalnej może przynieść wiele korzyści, wśród których można wyróżnić: 

  • mniejsza ilość urządzeń, które należy serwisować
  • niższy koszt zakupu od tradycyjnej kasy fiskalnej
  • prostsze zarządzanie księgowością
  • możliwość przesyłania online potwierdzeń zakupów klientom

Dlaczego warto wdrożyć wirtualną kasę fiskalną dla restauracji? 

Wirtualna kasa fiskalna współpracuje z drukarkami fiskalnymi wydającymi paragony fiskalne. To system do zarządzania i organizacji przyjmowanych zamówień, który zapewnia lepszą i wydajniejszą pracę przy ich realizacji. Przeznaczony jest dla każdego rodzaju lokalu, więc bez problemu można te rozwiązanie wdrożyć również w każdej restauracji. 

W chwili obecnej wszystkie restauracje mogą korzystać z aplikacji mobilnej jako wirtualnej kasy fiskalnej. Z aplikacji mobilnej można także korzystać w każdej chwili.  

Dzięki temu rozwiązaniu podatnicy mogą ewidencjonować obrót za pomocą tabletu lub innego urządzenia mobilnego, a także zarządzać księgowością w restauracji z każdego innego miejsca na świecie. Należy jednak zainstalować w swoim urządzeniu odpowiedni program. Każdy właściciel restauracji w trakcie używania wirtualnej kasy fiskalnej odkryje wiele przydatnych funkcji dostosowanych do jego potrzeb.