Usługi fast foodów i food trucków wspierane są aktualnie przez takie innowacyjne urządzenia jak kasoterminale. Używanie kasoterminalu w lokalach typu fast food i food truck sprawia, że proces sprzedazy jest znacznie wygodniejszy. Kasoterminal jak sama nazwa wskazuje to połączenie dwóch urządzeń, czyli kasy fiskalnej i terminalu płatniczego. Oznacza to, że kasoterminal złożony jest z dwóch modułów: terminalu płatniczego i kasy fiskalnej, a obydwa z nich zintegrowane są z oprogramowaniem typu POS. To wszystko sprawia, że kasoterminal z powodzeniem może zastąpić te dwa osobne urządzenia. 

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Fiskalizowanie zamówień w fast foodach i food truckach za pomocą kasoterminalu 

W dzisiejszych czasach rozwój nowych technologii nie jest zaskoczeniem. Ciągle powstają coraz to nowsze urządzenia jak przykładowo kasoterminale. O wiele bardziej praktycznym rozwiązaniem jest korzystanie z kasoterminalu sparowanego z drukarką i oprogramowaniem POS, niż kupowanie kilku innych urządzeń. Innymi zaletami używania kasoterminalu są także: 

  • prosta obsługa
  • niższy koszt zakupu wielofunkcyjnego urządzenia
  • wytrzymała bateria 
  • niewielkie wymiary i lekka konstrukcja
  • wzrost zadowolenia klientów 

Dlaczego warto wdrożyć kasoterminal dla fast foodów i food trucków?

Kasoterminal to urządzenie, które skutecznie wypiera inne rozwiązania jak korzystanie osobno z kas fiskalnych i terminali płatniczych. Można go prosto sparować z drukarką fiskalną, która wydaje paragony fiskalne. W takich lokalach jak fast foody i food trucki ważna jest także oszczędność miejsca, dlatego niewielki kasoterminal jest lepszym rozwiązaniem niż konieczność używania kilku innych urządzeń. Dzięki temu rozwiązaniu również proces sprzedaży jest znacznie szybszy i prostszy. Ważne jest to szczególnie wtedy, gdy w fast foodach i food truckach szybko tworzą się kolejki. Kasoterminal jest coraz powszechniej stosowany w różnych branżach dlatego sprawdzi się również w każdym lokalu typu fast food i food truck. Warto jak najszybciej zdecydować się na wymianę przestarzałej już technologii na intuicyjny w obsłudze kasoterminal zintegrowany z oprogramowaniem typu POS. Każdy właściciel fast foodu i food trucku odkryje wiele korzyści podczas używania tego urządzenia.